Strona ZSO 8


   Aktualności


   Strzelnica


   Szkolna Liga Strzelecka

      Regulamin

      I runda

      II runda

      III runda

      IV runda

      V runda

      Podsumowanie


   Upowszechnianie - MSZS


   Turniej - Dzień Niepodległości


   Turniej - Ustrzel gwiazdkę


   Turniej - Puchar Wiosny


   Międzyszkolna Liga Strzel.

Turniej "Ustrzel gwiazdkę 2018"

W dniu 5 grudnia 2018 r. na strzelnicy KS. Dziesiątka LOK w Łodzi, odbyły się wojewódzkie zawody strzeleckie "Ustrzel Gwiazdkę 2018" w konkurencji karabinu pneumatycznego 4,5 mm wyposażonego w zamknięte przyrządy celownicze - 20 strzałów (5 próbnych + 20 ocenianych).

Z przyjemnością informujemy, że uczniowie ZSO nr 8 w składzie:
- Ewelina Pokora 3B
- Oliwia Toma 3c
- Paweł Maciejec 3c
- Szumigaj Jakub 2B
- Piotr Maciejec 3c
zajęli I miejsce w klasyfikacji drużynowej, wyprzedzając Zespół Szkół Geodezyjno-Technicznych oraz Zespół Szkół Rzemiosła.

Wyniki klasyfikacji indywidualnej:

Młodzicy:
I miejsce - Oliwia Toma 3c
II miejsce - Paweł Maciejec 3c
III miejsce - Piotr Maciejec 3c
IV miejsce - Zuzanna Kowalczyk 3c

Juniorki:
I miejsce - Ewelina Pokora 3B
VII miejsce - Monika Janowska 2B

Juniorzy młodsi:
III miejsce - Jakub Szumigaj 2B
IV miejsce - Dawid Łajszczak 2C

Dziękujemy wszystkim uczestnikom i gratulujemy osiągniętych wyników.

Nauczyciele strzelectwa


Turniej "Ustrzel gwiazdkę 2016"

W dniu 5 grudnia 2016 na strzelnicy KS. „Dziesiątka” LOK, odbyły się wojewódzkie zawody strzeleckie "Ustrzel Gwiazdkę".
Ponad 130 osób rywalizowało zespołowo i indywidualnie w konkurencji karabinu pneumatycznego 4,5 mm.

W klasyfikacji indywidualnej szkół gimnazjalnych, rewelacyjnie spisali się debiutujący w zawodach wojewódzkich, uczniowie kl. 1c, którzy uzyskali następujące lokaty:
– I miejsce - Aleksandra Laskowska 1c
– III miejsce - Zuzanna Kowalczyk 1c
– IV miejsce - Paweł Maciejec 1c
– V miejsce - Maks Drożdż 3c
– VI miejsce- Dawid Łajszczak 3c

W klasyfikacji indywidualnej chłopców szkół ponadgimnazjalnych, najlepiej wypadł
Mateusz Derach kl. 2A, który zajął III miejsce i wywalczył brązowy medal.

Klasyfikację indywidualną nauczycieli wygrał i zdobył złoty medal p. Maciej Woźniak.

W klasyfikacji zespołowej II miejsce wywalczyła reprezentacja XLVII LO.
XLVII LO reprezentowali:
- Maciej Woźniak – nauczyciel
- Mateusz Derach – 2A
- Zoran Markov – 2A
- Aleksandra Staniszewska – 1B
- Sandra Konieczna – 3A
- Karolina Kmieciak – 2A

Bardzo dobrze zaprezentowała się także reprezentacja 35 Gimnazjum, która zajęła V miejsce.
35 Gimnazjum reprezentowali:
- Zuzanna Kowalczyk 1c
- Aleksandra Laskowska 1c
- Paweł Maciejec 1c
- Oskar Kocięba 1c
- Maksymilian Drożdż 3c
- Łajszczak Dawid 3c

W zawodach startowało 15 szkół z województwa łódzkiego.
Współorganizatorami i sędziami zawodów byli nauczyciele naszej szkoły:
Ewa Buchowicz
Ewa Zych
Maciej Wożniak

Dziękujemy wszystkim uczestnikom i gratulujemy osiągniętych wyników.
Mieczysław Borowiecki, Ewa Buchowicz, Ewa Zych, Maciej Wożniak.

  

  





Copyright © 2016 Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 8 w Łodzi | Wszelkie prawa zastrzeżone | Administrator strony: admin@zso8.pl