Strona ZSO 8


   Aktualności


   Strzelnica


   Szkolna Liga Strzelecka

      Regulamin

      I runda

      II runda

      III runda

      IV runda

      V runda

      Podsumowanie


   Upowszechnianie - MSZS


   Turniej - Dzień Niepodległości


   Turniej - Ustrzel gwiazdkę


   Turniej - Puchar Wiosny


   Międzyszkolna Liga Strzel.

Turniej z okazji Święta Niepodległości

Dnia 13 listopada 2018 roku odbyły się zawody strzeleckie „Święto Niepodległości 2018”.

Ponad 140 uczniów ze szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych, pod kierunkiem nauczycieli Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 8 pp. Ewy Buchowicz, Ewy Żebrowskiej-Zych, Macieja Woźniaka oraz Marka Sławińskiego, rywalizowało w konkurencji karabinu pneumatycznego 4,5mm.

Patronat nad zawodami objął Łódzki Związek Strzelectwa Sportowego, który ufundował nagrody dla najlepszych strzelców.

Ogromną atrakcją zawodów były pokazy składania i rozkładania broni bojowej, konkursy oraz szkolenia, prowadzone przez instruktorów strzelnicy TOP SHUT. Najlepsi otrzymali vouchery upominkowe.

Równocześnie podczas zawodów odbyły się warsztaty metodyczne dla nauczycieli wychowania fizycznego wszystkich typów szkół: „Strzelectwo - ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI 2018”. Koordynatorem spotkania z nauczycielami był p. Maciej Matczak – doradca ŁCDNiKP.

Klasyfikacja końcowa:

Szkoły ponadgimnazjalne (juniorzy):

Dziewczęta
I miejsce – Ewelina Pokora XLVII LO
II miejsce – Oliwia Czerwińska XLVII LO
III miejsce – Monika Janowska XLVII LO
IV miejsce - Tatiana Filonowa MSMS "Edukacja i Sport"

Chłopcy:
I miejsce – Jakub Szumigaj XLVII LO
II miejsce – Paweł Supernat XLVII LO
III miejsce - Krystian Grocholewicz XLII LO
IV miejsce - Marcin Kowalewski ZSP 10

Gimnazja oraz Szkoły Podstawowe kl. VII – VIII (młodzież)

Dziewczęta:
I miejsce - Zofia Marchewka G oo Bernardynów
II miejsce - Aleksandra Wysiadecka G oo Bernardynów
III miejsce - Maja Cybulska G oo Bernardynów
IV miejsce – Zuzanna Kowalczyk 35 Gimnazjum

Chłopcy:
I miejsce – Paweł Maciejec 35 Gimnazjum
II miejsce – Piotr Maciejec 35 Gimnazjum
III miejsce – Krzysztof Sieruta 35 Gimnazjum
IV miejsce - Ksawery Lubera SP 114

Szkoły Podstawowe kl. IV - VI (dzieci)

Dziewczęta:
I miejsce – Anna Tuskowska SP 141
II miejsce – Magdalena Król SP 199
III miejsce – Anna Niedźwiecka SP 141
IV miejsce - Barbara Gajos SP 199

Chłopcy:
I miejsce – Michał Nowakowski SP 192
II miejsce – Stanisław Grądziel SP 141
III miejsce – Tomasz Miller SP 114
IV miejsce - Adam Gaj SP 141

FOTOGALERIA | pełne wyniki Szkoły Podstawowe | pełne wyniki Gimnazjum | pełne wyniki Liceum

Gratulujemy wszystkim uczestnikom osiągniętych rezultatów i życzymy dalszych sukcesów!
Nauczyciele strzelectwa


W dniu 13 listopada 2017 roku w ramach obchodów Dnia Niepodległości, odbyły się w naszej szkole zawody strzeleckie „Święto Niepodległości 2017”.

Ponad 130 uczniów ze szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych, pod kierunkiem nauczycieli Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 8 pp. Ewy Buchowicz, Ewy Żebrowskiej-Zych, Macieja Woźniaka oraz Marka Sławińskiego, rywalizowało w konkurencji karabinu pneumatycznego 4,5mm.

Patronat nad zawodami objął Łódzki Związek Strzelectwa Sportowego, który ufundował nagrody dla najlepszych strzelców. Zwycięzcom nagrody wręczał nasz gość, pani Bożena Kuźma, sekretarz Łódzkiego Związku Strzeleckiego oraz wieloletnia Sędzia Klasy Państwowej w strzelectwie sportowym.

Równocześnie podczas zawodów odbyły się warsztaty metodyczne dla nauczycieli wychowania fizycznego wszystkich typów szkół: „ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI 2017”-STRZELECTWO SPORTOWE JAKO ALTERNATYWNA FORMA SPĘDZANIA CZASU WOLNEGO. Koordynatorem spotkania z nauczycielami był p. Maciej Matczak – doradca ŁCDNiKP

Klasyfikacja końcowa

W kategorii szkół ponadgimnazjalnych

Dziewczęta
1 Kobryn Anastasiia MSMS
2 Salamakha Iryna MSMS
3 Czerwińska Oliwia XLVII LO
4 Yakymiv Lesia MSMS
5 Pokora Ewelina XLVII LO

Chłopcy
1 Vynohradov Dmytro MSMS
2 Zarovetskyi Bohdan MSMS
3 Szumigaj Jakub XLVII LO
4 Kowalczyk Krystian Zgierski ZSP
5 Mesjasz Mikołaj XLVII LO

W kategorii szkół gimnazjalnych

Dziewczęta
1 Toma Oliwia G 35
2 Kowalczyk Zuzanna G 35
3 Zajda Nika G oo Bernard.
4 Gerlicz Wiktoria G oo Bernard.
5 Wysiadecka Aleksandra G oo Bernard.

Chłopcy
1 Maciejec Paweł G 35
2 Rogalski Mikołaj G oo. Bernard.
3 Maciejec Piotr G 35
4 Matusiak Dawid G 35
5 Pogorzała Adrian G 5

W kategorii szkół podstawowych

Dziewczęta
1 Radecka Agata SP oo Bernard.
2 Tuskowska Anna SP 141
3 Pęczkowska Julia SP 114
4 Feliksiak Zofia SP 141
5 Pruska Natalia SP 114

Chłopcy
1 Loba Andrzej SP oo.Bernard.
2 Grądziel Stanisław SP 141
3 Wójciak Szymon SP 114
4 Dębiński Miłosz SP oo.Bernard.
5 Gaj Adam SP 141

Wyróżnieni zawodnicy otrzymali pamiątkowe medale oraz dyplomy.
Gratulujemy wszystkim uczestnikom osiągniętych rezultatów i życzymy dalszych sukcesów.

FOTOGALERIA | pełne wyniki Szkoły Podstawowe | pełne wyniki Gimnazjum | pełne wyniki Liceum



W dniu 14 listopada 2016 w ramach obchodów Dnia Niepodległości, odbyły się w naszej szkole zawody strzeleckie „Święto Niepodległości 2016”.
Ponad 70 uczniów reprezentujących klasy sportowe ZSO Nr 8 oraz MSMS, rywalizowało indywidualnie w konkurencji karabinu pneumatycznego 4,5mm wyposażonego w zamknięte przyrządy celownicze.

Klasyfikacja końcowa:

Gimnazja:
Dziewczęta
I miejsce - Sandra Szypszak kl. 3c
II miejsce - Aleksandra Laskowska kl. 1c
III miejsce - Zuzanna Kowalczyk kl. 1c
IV miejsce - Jervhenia Okun 3 Gim MSMS

Chłopcy:
I miejsce - Maks Drożdż kl. 3c
II miejsce - Jevgen Slobodian 3 Gim MSMS
III miejsce - Patryk Wasilewski kl. 2a
IV miejsce - Artur Poteraj kl. 3a

Szkoły Ponadgimnazjalne
Dziewczęta
I miejsce - Uliana Dublianytsia 2 LO MSMS
II miejsce - Julia Gabara kl. 1B
III miejsce - Anastasiia Kobryn 1 LO MSMS
IV miejsce - Karolina Kmieciak kl. 2A

Chłopcy:
I miejsce - Oskar Banaszek kl.1B
II miejsce - Vitalii Teisar 3 LO MSMS
III miejsce - Yurii Divnych 3 LO MSMS
IV miejsce - Dmytro Vynohradov 2 LO MSMS

Wyróżnieni zawodnicy otrzymali pamiątkowe medale oraz dyplomy. Gratulujemy wszystkim uczestnikom osiągniętych rezultatów i życzymy dalszych sukcesów.

Organizatorzy: Mieczysław Borowiecki, Ewa Zych, Ewa Buchowicz, Maciej Woźniak i Marek Sławiński

Organizatorzy dziękują za pomoc w organizacji zawodów uczennicom kl. 1B – Kasi Czarneckiej oraz Oli Staniszewskiej.

pełne wyniki Gimnazjum | pełne wyniki Liceum

  

  

  

  



Copyright © 2016 Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 8 w Łodzi | Wszelkie prawa zastrzeżone | Administrator strony: admin@zso8.pl