Strona ZSO 8


   Aktualności


   Strzelnica


   Szkolna Liga Strzelecka

      Regulamin

      I runda

      II runda

      III runda

      IV runda

      V runda

      Podsumowanie


   Upowszechnianie - MSZS


   Turniej - Dzień Niepodległości


   Turniej - Ustrzel gwiazdkę


   Turniej - Puchar Wiosny


   Międzyszkolna Liga Strzel.

Podsumowanie Szkolnej Ligi Strzeleckiej 2017/2018

Dnia 24 kwietnia 2018 roku w sali konferencyjnej w obecności Pana Dyrektora Wojciecha Ulatowskiego, Pani Wicedyrektor Marty Supernat oraz Prezesa Łódzkiego Związku Strzelectwa Sportowego Pana Antoniego Kamińskiego, odbyło się uroczyste podsumowanie Szkolnej Ligi Strzeleckiej 2017/2018.

Ponad 200 uczniów ze szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych, pod kierunkiem nauczycieli Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 8 pp. Ewy Żebrowskiej-Zych, Ewy Buchowicz, Macieja Woźniaka i Marka Sławińskiego, rywalizowało podczas 5 rund Szkolnej Ligi Strzeleckiej w konkurencji karabinu pneumatycznego 4,5mm.

WYNIKI SZKOLNEJ LIGI STRZELECKIEJ 2017/2018

SZKOŁY PODSTAWOWE

Klasyfikacja indywidualna dziewcząt:
I miejsce – Julia Pęczkowska - SP 114
II miejsce – Hanna Grzelak - SP oo. Bernardynów
III miejsce – Agata Radecka - SP oo. Bernardynów
IV miejsce – Alicja Jędrzejczak - SP 6
V miejsce – Anna Tuskowska - SP 141
VI miejsce – Zofia Feliksiak - SP 141

Klasyfikacja indywidualna chłopców:
I miejsce – Bronisław Wróblewski - SP oo. Bernardynów
II miejsce – Szymon Wójciak - SP 114
III miejsce – Ksawery Lubera - SP 114
IV miejsce – Stanisław Wytrykus - SP 114
V miejsce – Szymon Florczak - SP 141
VI miejsce – Kacper Trusiński - SP 6

Klasyfikacja zespołowa
I miejsce – SP oo. Bernardynów
II miejsce – SP 114
III miejsce – SP 6
IV miejsce - SP 141
V miejsce - SP 199

GIMNAZJA

Klasyfikacja indywidualna dziewcząt:
I miejsce – Oliwia Toma - 35 Gimnazjum
II miejsce – Zuzanna Kowalczyk - 35 Gimnazjum
III miejsce – Barbara Kopera Gimnazjum oo. Bernardynów
IV miejsce – Nika Zajda Gimnazjum oo. Bernardynów
V miejsce – Zuzanna Bedyniak Gimnazjum oo. Bernardynów
VI miejsce – Aleksandra Wysiadecka oo. Bernardynów

Klasyfikacja indywidualna chłopców:
I miejsce – Paweł Maciejec – 35 Gimnazjum
II miejsce – Adrian Juszczak – 35 Gimnazjum
III miejsce – Hubert Krawczyk - 21 Gimnazjum
IV miejsce – Krystian Łukomski - 21 Gimnazjum
V miejsce – Mikołaj Rogalski - Gimnazjum oo. Bernardynów
VI miejsce – Mikołaj Żabicki - 21 Gimnazjum

Klasyfikacja zespołowa:
I miejsce – 35 Gimnazjum
II miejsce – Gimnazjum oo. Bernardynów
III miejsce – 21 Gimnazjum
IV miejsce – 36 Gimnazjum

SZKOŁY PONADGIMNAZJALNE

Klasyfikacja indywidualna dziewcząt:
I miejsce - Katarzyna Czarnecka - XLVII LO
II miejsce - Ewelina Pokora - XLVII LO
III miejsce – Iryna Salamakha – MSMS
IV miejsce - Uliana Dublianytsia – MSMS
V miejsce – Aleksandra Staniszewska – XLVII LO
VI miejsce – Anastasiia Kobryn - MSMS
VI miejsce – Lesia Yakymiv – MSMS

Klasyfikacja indywidualna chłopców:
I miejsce – Jakub Szumigaj - XLVII LO
II miejsce - Dawid Łajszczak - XLVII LO
III miejsce - Paweł Supernat - XLVII LO
IIImiejsce - Dmytro Vynohradov– MSMS
V miejsce – Dmytro Hertsun – MSMS
VI miejsce - Arkadiusz Górecki - XLVII LO

Klasyfikacja zespołowa:
I miejsce – XLVII LO
II miejsce – LO MSMS „Edukacja i Sport”
III miejsce – Zespół Szkół G-T
IV miejsce - Zespół Szkół Poligraficznych
V miejsce – CKUiZ
VI miejsce – XXXI LO
VI miejsce – XLII LO
VIII miejsce – ZSPM

Najlepsi zawodnicy w poszczególnych kategoriach otrzymali pamiątkowe medale oraz dyplomy, a szkoły zostały nagrodzone pucharami.

Galeria zdjęć


Podsumowanie Szkolnej Ligi Strzeleckiej 2016/2017

Dnia 20 czerwca 2017 w sali konferencyjnej w obecności Pana Dyrektora Wojciecha Ulatowskiego, Pani Wicedyrektor Marty Supernat oraz Prezesa Łódzkiego Związku Strzelectwa Sportowego Pana Antoniego Kamińskiego, odbyło się uroczyste podsumowanie Szkolnej Ligi Strzeleckiej 2016/2017.

Ponad 200 uczniów ze szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych, pod kierunkiem nauczycieli Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 8 pp. Ewy Żebrowskiej-Zych, Ewy Buchowicz, Mieczysława Borowieckiego, Macieja Woźniaka i Marka Sławińskiego, rywalizowało podczas 5 rund Szkolnej Ligi Strzeleckiej w konkurencji karabinu pneumatycznego 4,5mm.

Najlepsi zawodnicy w poszczególnych kategoriach otrzymali pamiątkowe medale oraz dyplomy, a szkoły zostały nagrodzone pucharami

WYNIKI SZKOLNEJ LIGI STRZELECKIEJ 2016/2017

SZKOŁY PODSTAWOWE

Klasyfikacja indywidualna dziewcząt:
I miejsce – Alicja Jędrzejczak SP 6, 309 pkt.
II miejsce – Julia Pęczkowska SP 114, 303 pkt.
III miejsce – Anna Tuskowska SP 141, 301 pkt.
IV miejsce – Joanna Różycka SP 6, 290 pkt.
V miejsce – Zuzanna Jach SP 114, pkt. 260 pkt.
VI miejsce – Wiktoria Czubak SP 141, 241 pkt.

Klasyfikacja indywidualna chłopców:
I miejsce – Jakub Bułhak SP 6, 320 pkt.
II miejsce – Kacper Trusiński SP 6, 318 pkt.
III miejsce – Szymon Florczak SP 141, 310 pkt.
IV miejsce – Ksawery Lubera SP 114, 278 pkt.
V miejsce – Szymon Wójciak SP 114, pkt. 274 pkt.
VI miejsce – Stanisław Grądziel SP 141, 266 pkt.

  Klasyfikacja zespołowa
I miejsce – SP 6
II miejsce – SP 114
III miejsce – SP 141

GIMNAZJA

Klasyfikacja indywidualna dziewcząt:
I miejsce – Patrycja Bogusławska - 35 Gimnazjum, 432 pkt.
II miejsce – Oliwia Toma – 35 Gimnazjum, 421 pkt.
III miejsce – Zuzanna Kowalczyk – 35 Gimnazjum, 418 pkt.
IV miejsce – Zuzanna Bedyniak – Gimnazjum oo. Bernard., 411 pkt.
V miejsce – Karolina Zielińska - Gimnazjum oo. Bernard., 403 pkt.
VI miejsce – Aleksandra Mes - Gimnazjum oo. Bernard., 394 pkt.

Klasyfikacja indywidualna chłopców:
I miejsce – Paweł Maciejec – 35 Gimnazjum, 420 pkt.
II miejsce – Artur Poteraj – 35 Gimnazjum, 418 pkt.
III miejsce – Wiktor Frątczak - Gimnazjum oo. Bernard., 379 pkt.
IV miejsce – Mikołaj Rogalski - Gimnazjum oo. Bernard., 376 pkt.
V miejsce – Oskar Kocięba – 35 Gimnazjum, pkt. 329 pkt.
VI miejsce – Jakub Skupień, 36 Gimnazjum, 311 pkt.

Klasyfikacja zespołowa:
I miejsce – 35 Gimnazjum
II miejsce – Gimnazjum oo. Bernardynów
III miejsce – 36 Gimnazjum
IV miejsce – Gimnazjum MSMS „Edukacja i Sport”
V miejsce – 5 Gimnazjum

SZKOŁY PONADGIMNAZJALNE

Klasyfikacja indywidualna dziewcząt
I miejsce – Klaudia Buczek – CKUiZ, 489 pkt. – zawodniczka posiadająca licencję PZSZ
I miejsce - Uliana Dublianytsia – MSMS, 447 pkt.
II miejsce – Aleksandra Staniszewska – XLVII LO, 443 pkt.
III miejsce – Iryna Salamakha – MSMS, 440 pkt.
IV miejsce – Lesia Yakymiv – MSMS, 439 pkt.
V miejsce – Anastasiia Kobryn - MSMS, 437 pkt.
VI miejsce – Katarzyna Czarnecka - XLVII 436 pkt.

Klasyfikacja indywidualna chłopców
I miejsce – Dmytro Vynohradov– MSMS, 461 pkt.
II miejsce – Markov Zoran – XLVII LO, 450 pkt.
III miejsce – Yurii Divnych - MSMS 443 pkt.
IV miejsce – Kacper Wróblewski – XLVII LO., 442 pkt.
V miejsce – Dmytro Hertsun – MSMS, pkt. 441 pkt.
VI miejsce – Vitalii Teisar, MSMS, 435 pkt.

Klasyfikacja zespołowa:
I miejsce – LO MSMS „Edukacja i Sport”
II miejsce – XLVII LO
III miejsce – Zespół Szkół G-T
IV miejsce – CKUiZ
V miejsce – XXXIII LO
VI miejsce – Zespół Szkół T-I
VII miejsce – ZS Poligraficznych
VIII miejsce – XXIII LO



    

    

    

    

    

Więcej zdjęć >>>

Copyright © 2016 Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 8 w Łodzi | Wszelkie prawa zastrzeżone | Administrator strony: admin@zso8.pl